Kuş Sonu ve Önleme Hizmetleri


Farmasi, ev hanımı, öğrenci, öğretmen, doktor, hemşire, işletmeci, kuaför, 18 yaşından büyük kim olursa olsun paraya ihtiyacı olan herkese, kendi çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunuyor. Bu iş sabah 8:00 akşam 17:00 gibi mesaili bir iş değildir. Günde 3 - 4 saatinizi ayırarak istediğiniz esnek zaman aralıklarında yapabileceğiniz bir iştir.

Peki ne yapmanız gerekiyor?

İlk başta, Farmasi Temsilcisi olmanız gerekiyor. Farmasi Temsilci Başvuru Formunu doldurduktan sonra yetkili kişiler tarafından en kısa sürede sizinle iletişime geçilir. Farmasi hakkındaki tüm bilgilere sahip olursunuz. Farmasi Danışmanı olduktan sonra ilk siparişinize 1 defaya mahsus 1 TL ile 10 TL arasında değişen üyelik ücret alınır. Bu ücret karşılığında Farmasi size hediye ürün gönderir.
Farmasi temsilcisi olmanız durumunda her ay çıkan Farmasi Kataloğu’ndaki ürünleri %30 indirimle alma fırsatı sunulur. Farmasi Temsilcisi olmanın 3 avantajı vardır.

1 - Kendi kullanacağınız tüm ürünlerimizi %30  indirimli alırsınız.

2 - %30 indirimli aldığınız ürünleri ve Farmasi kataloğunu komşularınıza, arkadaşlarınıza, kuaförünüze, mahalle bakkalına kısacası bırakabileceğiniz her yere bırakıp sipariş toplayarak katalog fiyatı üzerinden ürünleri satarak %30 satış kârı elde edersiniz.

3 - Farmasi’de kendi alt ekibinizi kurarak  tüm temsilcilerin yapacağı satış cirosu üzerinden sınırını kendinizin belirleyeceği, 1000, 2000, 5000, 10.000 TL ve üzeri her ay hesabınıza yatacak paralar kazanırsınız. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcilerinizi de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek oldukça büyük ekipler kurabilirsiniz.

FARMASİ TEMSİLCİLERİNE BU KADAR YÜKSEK PARAYI NEDEN VERİYOR?

Farmasi ürünlerin ana üretici firmasıdır. Şimdi size klasik pazarlamada parayı kimlerin kazandığını ve Farmasi network pazarlamasında parayı kimin kazandığının farkını anlatalım.

farmasi kayıt

Yukarıdaki resme baktığımızda, üretici firmanın ürünü tüketiciye ulaşana kadar bir çok aracıdan geçer. Bazılarını belirtmeye çalıştık. Hatta burada çok önemli olan reklam maliyeti de eklenebilir.

Şimdi üreticinin 195 TL satış fiyatı belirlediği ürün, tüketiciye ulaşana kadar 395 TL oluyor. Her bir geçiş noktasında ürünün fiyatı artarak gidiyor ve bu sistemde parayı aracılar kazanıyor..

                                                                                        Farmasi Network Marketing sisteminde ise;

farmasi kayıt

Katalogdaki ürünleri üreten Farmasi, ürünlerini temsilcileri aracılığı ile tüketiciye ulaştırır. Burada diğer aracılar aradan çıktığı için Farmasi ne reklam parası ödeyecektir ne marketlerde raf parası ödeyecektir. Tüm reklamı ve ürünlerin son kullanıcıya tanıtımını tavsiyesini, Farmasi Danışmanlığı yaptığı için aracıların kazanacağı tüm parayı Farmasi danışmanlar kazanır.

Bu pazarlama modeli 21. yüzyılın en etkili pazarlama modelidir. Bu modelde hem üretici firma, hem temsilci, hem de tüketici kazanır.

FARMASİ sizlere bu fırsatı sunuyor. Başkalarının kazandığı gibi siz de oldukça kazançlı sistemimizle yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

 

Kuş Sonu ve Önleme Hizmetleri